Monter rur (Niemcy)

Maintec

Nürnberg

2016-08-11

Maintec Sp. z o.o. jest międzynarodową agencją zatrudnienia zajmującą się rekrutacją wysoko wykwalifikowanych pracowników na stanowiska techniczne dla przedsiębiorstw na terenie Belgii, Holandii, Niemiec i w krajach skandynawskich. Dla naszego klienta poszukujemy :

Monter rur (Niemcy)

 

Praca polega na montażu rur wg wytycznych ISO. Praca z rurami ze stali czarnej i nierdzewnej. Montaż nowych instalacji, utrzymanie i serwisowanie instalacji. Praca na podstawie rysunku izometrycznego.

 

Wymagania:

               

Doświadczenie min. 5 letnie na podobnym stanowisku

Umiejętność montażu rur wg rysunku izometrycznego

Utrzymanie i serwisowanie instalacji
Znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)

 

Oferujemy:

Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach
Atrakcyjne wynagrodzenie
Możliwość nadgodzin
Bezpłatne zakwaterowanie
Płaca od 1700 € netto

 

 

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV, referencji oraz wszelkich dokumentów potwierdzających posiadane doświadczenie i uprawnienia na jeden z poniższych adresów (w zależności od miejsca zamieszkania):

 

APLIKUJ lub APLIKUJ

 

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, a także w celu przyszłych rekrutacji przez firmy z Grupy Humares. Przesłanie aplikacji jest równoznaczne z udzieleniem zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr. 101, poz. 926 ze zm.).

 

Certyfikat KRAZ nr 275 

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 66508 ofert pracy. Sprawdź!