Praca jako Spawacz bez doświadczenia! Kraków

Jobs Plus

Kraków

2016-09-07

Firma JOBS PLUS, świadcząca kompleksowe usługi w zakresie doradztwa personalnego, pracy czasowej
i stałej, dla swojego Klienta, Firmy zajmującej produkcją grzejników, grzałek oraz akcesoriów do ogrzewania, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

SPAWACZ

Miejsce pracy: Kraków (Bieżanów-Prokocim)

Zakres obowiązków:

  • płomieniowe prostowanie grzejników
  • spawanie elementów grzejników

Nasze oczekiwania:

  • motywacja do podjęcia pracy od zaraz
  • aktualne uprawnienia do spawania gazowego- warunek konieczny
  • zdolności manualne
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym
  • przejrzyste warunki wynagrodzenia
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę tymczasową z możliwością długoterminowej współpracy
  • ubranie robocze po okresie próbnym
  • współpracę z nowoczesną firmą z branży produkcyjnej

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres: APLIKUJ

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez: Jobs Plus Krzysztof Rajtar (ul. Piastowska 44, 30-070 Kraków) oraz przekazywanie tych danych stronom trzecim w celach realizacji procesu rekrutacyjnego.”

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350.