Szukasz pracy na dłużej, a nie masz doświadczenia? Aplikuj!

Jobs Plus

Kraków

2016-09-07

Nazywamy się Jobs Plus i od 10 lat pomagamy naszym Kandydatom w znalezieniu ciekawej i dobrze płatnej pracy.

Aktualnie dla naszego Klienta, firmy zajmującej się sprzedażą artykułów motoryzacyjnych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Kraków (dzielnica: Bieżanów- Prokocim)

Obowiązki:

  • kompletowanie towaru
  • praca na terminalach radiowych

Oferujemy:

  • umowę zlecenie
  • pracę na pełen etat od poniedziałku do piątku w godzinach 14-22
  • 10 zł/netto za godzinę

Brzmi nieźle? To może być Twoja nowa praca!

Wystarczy że:

  • jesteś gotów podjąć pracę od zaraz
  • jesteś dyspozycyjny w godzinach popołudniowych

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o wysłanie CV na adres APLIKUJ

Nie zapomnij dopisać do CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez: Jobs Plus Krzysztof Rajtar (ul. Piastowska 44, 30-070 Kraków) oraz przekazywanie tych danych stronom trzecim w celach realizacji procesu rekrutacyjnego”.
Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350.

Oferta jest nieaktualna
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100207 ofert pracy. Sprawdź!