Ślusarz/Spawacz

ThoRo Sales-Solutions

Niemcy

2016-12-02

Firma ThoRo Sales-Solutions poszukuje dla swojego niemieckiego partnera pośredniczącego w zatrudnieniu zespołu, który składałby się ze ślusarza i spawacza  do pracy na terenie Niemiec.

Miejsce pracy: Niemcy

Forma zatrudnienia: Pełny etat

Wymagane wykształcenie: zawodowe

Wymagane doświadczenie: 2-4 lat

Opis stanowiska:

SPAWACZ:

-spawanie rur metodą WIG lub Autogenem o grubośći do 5mm.

- spawanie instalacji grzewczych Autogenem.

ŚLUSARZ:

- budowa rurociągów/ instalacji rurowych.

Wymagania:

SPAWACZ:

- certyfikat spawalniczy MAG i Autogen,

-certyfikat spawalniczy spawania rur o grubości  do 5mm,

- doświadczenie zawodowe na wyżej opisanym stanowisku,

- znajomość języka niemieckiego w stopniu pozwalającym komunikować się na stanowisku pracy,

-dokładność, sumienność, umiejętność pracy w grupie,

- gotowość do podjęcia pracy zmianowej.

Zaleta będzie również: prawo jazdy, własne auto.

ŚLUSARZ:

-wykształcenie kierunkowe,

Oferujemy:

- wysokie zarobki,

- zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy,

-organizacje zakwaterowania.

numer kontaktowy: (00 49)152 177 172 78 (polski pracownik)

biuro czynne: od poniedziałku do piątku w godz.8-17

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102310 ofert pracy. Sprawdź!