Pracownik produkcji - od zaraz Gdynia 10 zł netto !!!

Jobhouse Sp. z o.o.

Gdynia

2016-08-11

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego JOBHOUSE (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097) dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Pracownik produkcji 

Wymagania:

-  chęć do pracy

- sprawność fizyczna

- szybkość i dokładność

- dyspozycyjność od zaraz 

 

Oferujemy:

- możliwość zdobycia doświadczenia

- stawkę 10 zł netto za godzinę pracy 

- szkolenie stanowiskowe 

 

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie cv  na adres: APLIKUJ z podaniem nr ref. KON/JAK/TUCH

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Jobhouse Sp. z o.o. z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 80-241 Gdańsk moich danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadanie i przetwarzanie danych osobowych oraz ich udostępnianie klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.) aż do momentu wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawach do poprawiania, dostępu i ochrony tych danych. Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest Jobhouse Natalia Bogdan z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 80-241 Gdańsk (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 7097), gdzie zbierane są i zabezpieczane dane.".

 

Nr ref: KON/JAK/TUCH

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 66508 ofert pracy. Sprawdź!