Młodszy Księgowy z j. angielskim

Arche Consulting

Katowice

2016-11-24

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: MŁKS/PL

Obowiązki:

- księgowanie zobowiązań,
- wprowadzanie danych finansowych do systemu,
- weryfikacja poprawności faktur, księgowanie ich w systemie SAP,
- kontakt z bankami oraz Klientami firmy w j. angielskim,
- pomoc w czynnościach związanych z zamknięciem miesiąca,
- współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:

- znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2,
- wykształcenie wyższe – ekonomiczne (mile widziane finanse i rachunkowość) lub doświadczenie w księgowości,
- mile widziane doświadczenie w zakresie FOREX
- znajomość pakietu MS Office,
- umiejętności analityczne,
- odpowiedzialność i profesjonalne podejście do wykonywanych zadań.

Nasz Klient oferuje:

- pracę w międzynarodowym środowisku,
- atrakcyjne wynagrodzenie w ramach umowy o pracę,
- pakiet świadczeń dodatkowych,
- możliwość udziału w ciekawych projektach międzynarodowych.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k. 40-035 Katowice ul. Jagiellońska 6/8 w celu doradztwa personalnego i pośrednictwa w zatrudnieniu. Przetwarzanie dotyczy bieżących procesów rekrutacyjnych jak i również prowadzonych w przyszłości. Za uprzednią zgodą kandydata dane osobowe mogą być udostępniane klientom Arche Consulting Sp. z o.o.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być odwołane w każdym czasie.

Mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Mam prawo do uzyskania informacji o podmiotach, którym moje dane osobowe zostały udostępnione oraz o zakresie udostępnienia.

Wpis KRAZ: 8162