MECHANIK UTRZYMANIA RUCHU

NORDIS Chłodnie Polskie

Zielona Góra

2016-08-10

„Nordis” Chłodnie Polskie Sp. z. o.o. w Zielonej Górze producent lodów i mrożonek, firma z długoletnią tradycją i doświadczeniem w związku z dynamicznym rozwojem

zatrudni na stanowisko :

Miejsce pracy: Zielona Góra

Obowiązki:

  • Utrzymanie maszyn i urządzeń w ruchu
  • Nadzór nad prawidłowym działaniem maszyn
  • Konserwacja parku maszynowego
  • Usuwanie awarii
  • Współpraca z innymi działami w celu utrzymania płynności produkcji

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne
  • znajomość konstrukcji i obsługi maszyn
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • mile widziane umiejętności ślusarskie
  • dyspozycyjność
  • praca na 3 zmiany

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej firmie

Cv należy składać osobiście lub przesyłać na adres firmy z dopiskiem nazwy stanowiska:

„Nordis” Chłodnie Polskie Sp. z o.o.

65-707 Zielona Góra Ul. Zimna 1a

lub na e-mail APLIKUJ

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75499 ofert pracy. Sprawdź!