SPAWACZ/MONTER

Axamo Sp. z o.o.

Praga

2016-08-10

Axamo to firma rekrutacyjna założona z myślą o budowaniu długotrwałych relacji z Klientami i Kandydatami poprzez ciągłe doskonalenie i rozbudowę posiadanych zasobów jak również rozwijanie i kształtowanie nowych relacji międzyludzkich. Działania naszej firmy skupiają się na oferowaniu kompletnych rozwiązań rekrutacyjnych z obszaru Finanse i Bankowość, IT, Inżynieria i sektor Medyczny. Posiadamy biura w Polsce (Warszawa, Rzeszów) oraz w Wielkiej Brytanii (Londyn).

Miejsce pracy: Praga, Czechy
Nr referencyjny: SM/P/CZ/16

Obowiązki:

  • spawanie metodą mig/mag
  • czytanie rysunków technicznych
  • przygotowanie elementów konstrukcji pod montaż i spawanie poprzez cięcie, gięcie, szlifowanie itp.
  • obsługa narzędzi ślusarskich: wiertarka, szlifierka itp.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku spawacz/monter
  • potwierdzone kwalifikacje zawodowe
  • doświadczenie w czytaniu dokumentacji technicznej

Oferujemy:

  • zatrudnienie agencyjne
  • zakwaterowanie
  • pracę w firmie o wysokiej renomie i ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość zdobywania nowych doświadczeń, rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji i samorealizacji

Osoby spełniające powyższe kryteria, zainteresowane ww. ofertą pracy proszone są o rejestrację na naszej stronie internetowej www.axamo.pl  lub o przesłanie CV na adres APLIKUJ w tytule wpisując SM/P/CZ/16

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883). Powyższe dane podaje dobrowolnie. Zostałem (-am) poinformowany (-a) o prawie dostępu do treści danych oraz możliwości ich poprawiania."

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.