Asystent/ka w dziale obsługi klienta

GoWork.pl

Warszawa

2016-08-10

GoWork.pl to dynamicznie rozwijająca się firma, która oferuje usługi wspierające pracodawców w skutecznej rekrutacji oraz w budowaniu ich pozytywnego wizerunku, organizuje kursy i szkolenia o różnorodnej tematyce oraz prowadzi szkoły policealne.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa-Centrum

Obowiązki:

  • wsparcie Konsultantów w bieżącej pracy,
  • pomoc w realizacji procesów rekrutacyjnych,
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów w dziale,
  • obsługa poczty elektronicznej i korespondencji,
  • telefoniczna obsługa Klientów,
  • budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami.

Wymagania:

  • dyspozycyjność  w pełnym wymiarze czasu,
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • mile widziana znajomość branży opiekuńczej (opieka nad osobami starszymi),
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
  • dobra organizacja pracy,
  • sumienność i dokładność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • chęć rozwoju i poszerzania wiedzy oraz nabywania nowych umiejętności.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • samodzielność w podejmowaniu działań,
  • szkolenia i wsparcie merytoryczne,
  • atrakcyjne i przyjazne warunki pracy.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.).

Wszystkim kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję. Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi osobami. Pozostałym osobom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76464 ofert pracy. Sprawdź!