Asystent/ka księgowej

klient GoWork.pl

Gdańsk

2016-09-28

Miejsce pracy: Gdańsk

Wymagania:

  • mile widziane wykształcenie kierunkowe bądź średnie kierunkowe,
  • przynajmniej 1 rok doświadczenia pracy w księgowości,
  • znajomość ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych w zakresie CIT,
  • znajomość programu Symfonia Finanse i Księgowość,
  • dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Exel,
  • samodzielność, sumienność, odpowiedzialność,
  • komunikatywność,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • mile widziana znajomość zagadnień z zakresu kadr i płac.

Obowiązki:

  • księgowanie faktur zakupu, wyciągów bankowych,
  • uzgadnianie sald i analiza kont,
  • prowadzenie dokumentacji finansowo - księgowej,
  • rozliczanie subwencji oświatowej.

Oferujemy:

  • najważniejsze dla nas są umiejętności,
  • praca w młodym zespole, w przyjaznej atmosferze,

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz.883 ze zm.).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76677 ofert pracy. Sprawdź!