KIEROWCA C+E

Professional Thermo Logistics Sp. z o.o.

Chociw

2016-09-14

Miejsce pracy: kraj i zagranica

Obowiązki:

- kierowanie pojazdem ciężarowym

- nazdorowanie załadunków i rozładunków

- prowadzenie dokumantacji związanej z wykonywanymi transportami

- dbałość o powierzone mienie

Wymagania:

- prawo jazdy kat. C+E
- aktualne badania lekarskie + psychologiczne
- ADR
- świadectwo kwalifikacji do przewozu rzeczy
- ważna karta kierowcy do tachografu cyfrowego,
- mile widziane doświadczenie, istnieje także możliwość przyuczenia

Oferujemy:

- terminowo wypłacane wynagrodzenie

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- możliwość pracy na stosunkowo młodym taborze

Wszystkich zaineteresowanych kandydatów zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod nr tel. 668 867 315.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."