Magazynier

Agencja Pracy In Person Sp. z o.o.

Den Haag

2016-09-01

             Agencja Pracy In Person cert MGiP 698 poszukuje osób do pracy w firmie logistycznej przy pakowaniu żywności.

Magazynier
Miejsce pracy: Holandia - Den Haag

Obowiązki:
  • pakowanie żywności do kartonowych boksów

Wymagania:
  • dyspozycyjność
  • podstawowa znajomość j.angielskiego
  • prawo jazdy kat.B
  • możliwość wyjazdu własnym samochodem

Oferujemy:
  • stawkę 8,88 €/godz brutto
  • pracę na dłuższy okres czasu.
  • zapewniamy mieszkanie i opiekę polskiego koordynatora

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny lub składanie CV opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych zawartych w moje ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji( zgodnie z ustawą z dn.29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych;tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r. Dz. Ust. z 2014r.  poz.1182).

CV prosimy przesłać droga mailową: APLIKUJ
telefon: 32 419 18 76

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75925 ofert pracy. Sprawdź!