Pracowników w obszarze gospodarki magazynowej

Rhenus Logistics

Niemcy

2016-08-30

Przy udziale 24 000 pracowników w 350 oddziałach na całym świecie rozwiązujemy problemy logistyczne na zlecenie renomowanych klientów. Osiągamy obroty ponad 3 miliardy Euro rocznie. Poszukujemy osób dynamicznych, ktore swoją energią przyczynią się do rozwoju firmy.

Z powodu otwarcia nowego oddziału  w środkowych Niemczech (Hesja) szukamy od zaraz:

Miejsce pracy: Niemcy

ZADANIA DO WYKONANIA

  • Komisjonowanie , przepakowywanie, załadunek i rozładunek towaru
  • Obsługa różnych urządzeń transportu poziomego, skanera i systemu informatycznego

KWALIFIKACJE KTÓRE PAŃSTWA CECHUJĄ

  • W idealnym przypadku posiadają Państwo doświadczenie w obszarze magazynowym
  • Chęć nauki i zdobycia doświadczenia w nowym obszarze
  • Uprawnienia i doświadczenie w prowadzeniu wózków widłowych.

DODATKOWE WYMAGANIA KTÓRE SĄ PAŃSTWO GOTOWI SPEŁNIĆ

  • Mobilność, elastyczność i chęć rozwoju
  • Silna motywacja, dokładność i rzetelność
  • Szybkość uczenia się i kojarzenia faktów
  • Co najmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego

OFERUJEMY WIĘCEJ NIŻ INNI

  • Niemiecką umowe o pracę i ubezpieczenie na dobrych warunkach
  • Szansę na współtworzenie ultranowoczesnego projektu logistycznego i szybki rozwój
  • Organizacje zakwaterowania i wstępnych formalności oraz wsparcie polskiego koordynatora

Zainteresownych prosimy o przysyłanie życiorysów  w terminie do 30.08.2016.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76187 ofert pracy. Sprawdź!