Operator Wózka Widłowego

FOB-Decor Sp. z o.o.

Zawiercie

2016-11-23

Miejsce pracy: Zawiercie/Turza
Nr referencyjny: OWW/082016

Obowiązki:

  • prace magazynowe z wykorzystaniem wózka widłowego,
  • ładowanie, rozładowywanie, przemieszczanie towarów, sprzętów lub innych materiałów,
  • przygotowanie towarów do wydania zgodnie z zamówieniem,
  • konserwowanie pojazdu,

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na produkcji,
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych (warunek konieczny),
  • aktualne badania psychotechniczne,
  • dyspozycyjność,
  • mile widziana obsługa wózka widłowego wysokiego składu,

Oferujemy:

  • Oferujemy ciekawą pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku oraz możliwość dalszego rozwoju zawodowego.