Slusarza do Hamburga

Walter-Fach-Kraft

Hamburg

2016-12-07

POSZUKUJEMY OSOBY NA STANOWISKO:
Miejsce pracy: Hamburg

Obowiązki:

  • ciecie oraz giece elementow metalowych,
  • obsluga maszyn do obrobki metalu,
  • precyzyjne szlifowanie oraz polerowanie form metalowych,
  • obsluga tokarki, szlifierki i wiertarki pionowej,
  • utrzymywanie czystosci na stanowisku pracy
  • przestrzeganie zasad BHP.

Oczekujemy:

  • doswiadczenia w pracy jako slusarz,
  • gotowosci do rozpoczecia pracy od zaraz,
  • znajomosci jezyka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny),
  • doswiadczenia w pracy przy montazu konstrukcji metalowych,

Oferujemy:

1. Stałą niemiecką umowę o prace na czas nieokreślony
2.  Ubezpieczenie socjalne oraz zdrowotne
3  Platne urlopy i premie swiateczne
4. Możliwość otrzymania zaliczki już po pierwszym przepracowanym tygodniu,
5. Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie
6. Pomoc w zaaklimatyzowaniu się w nowym miejscu pracy oraz zakwaterowaniu,
7. Pracę w stabilnej firmie o europejskim zasięgu,
8. Pomoc w załatwieniu spraw urzędowych (zameldowaniu, uzyskaniu korzystnej klasy podatkowej, kindergeldu),
9. Łatwy dojazd do miejsca pracy oraz pomoc przy organizacji wyjazdu do Niemiec
10. Bezplatne ubranie ochronne i robocze

... oraz wiele wiecej.

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH - Jesteśmy niemiecką firmą z 19-letnim doświadczeniem w rekrutacji pracowników. Naszym głównym celem jest zapewnienie osobom zatrudnionym najlepszych możliwych warunków pracy.

www.walterfachkraft.pl

+48 71 366 60 81
+48 71 366 64 55