Programista java

Aiut sp. z o.o.

Gliwice

2016-11-28

Firma Aiut Sp. z o. o. z siedzibą w Gliwicach, od ponad dwudziestu lat realizuje innowacyjne projekty w obszarze automatyki, robotyki, telemetrii i systemów informatycznych dla przemysłu motoryzacyjnego, paliwowego, materiałów budowlanych, energetycznego i hutniczego w kraju oraz za granicą.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracownika na stanowisko:

Programista .NET

Miejsce pracy: Gliwice

Zakres obowiązków:

  • udział w tworzeniu i rozwijaniu rozwiązań bazujących na platformie Java – w zakresie programowania oraz konfiguracji rozwiązań
  • wsparcie utrzymania i administrowania platform i aplikacji Java

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie wyższe (kierunek: informatyka lub pokrewny)
  • znajomość j. angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym
  • biegła umiejętność programowania w Java
  • biegła znajomość technologii opartych o Java
  • praktyczne doświadczenie w programowaniu i projektowaniu systemów informatycznych dostępnych w przeglądarce internetowej, stworzonych w oparciu o technologie Java
  • wysokie umiejętności interpersonalne oraz zdolności analityczne, sumienność, dokładność i wysokie poczucie odpowiedzialności za powierzone obowiązki

Oferujemy:

  • atrakcyjną pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie  o międzynarodowym zasięgu, w gronie profesjonalistów
  • możliwe zagraniczne wyjazdy wdrożeniowe
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego w oparciu o indywidualnie zaprojektowaną ścieżkę kariery
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pełne wyzwań zadania dające możliwość zdobywania szerokiego doświadczenia
  • stabilne warunki zatrudnienia i elastyczny czas pracy
  • pakiet opieki medycznej

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o aplikowanie poprzez link:

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99734 ofert pracy. Sprawdź!