Monter Rusztowań

ANTIDOTUM Agencja Zatrudnienia

Szczecin

2016-08-09

Dla naszego Klienta poszukujemy osób do pracy na stanowisku: Monter Rusztowań

Miejsce pracy: Belgia
Nr ref.: rus/bel/2016

Zadania:
- montaż i demontaż rusztowań na gazowni.

Wymagania:
- doświadczenie zawodowe w montażu rusztowań na obiektach przemysłowych (typu rafineria, gazownia),
- uprawnienia montera rusztowań,
- certyfikat VCA lub SCC.

Oferujemy:
- długoterminowy kontrakt,
- zakwaterowanie oraz dojazd do pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: APLIKUJ (w tytule maila prosimy podać numer referencyjny rus/bel/2016).

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez ANTIDOTUM Agencję Zatrudnienia ujawnioną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 11435 w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych w powyższych celach innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z ANTIDOTUM Agencją Zatrudnienia oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.”

Antidotum Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11435.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 66500 ofert pracy. Sprawdź!