Pracownik zespołu Infolinii w banku! Tylko połączenia przychodzące!

Jobhouse Sp. z o.o.

Gdańsk

2016-08-09

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego JOBHOUSE ( Wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097) dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Pracownik Zespołu Infolinii w banku 

Miejsce pracy: Gdańsk 

Wymagania: 

- Nienaganna dykcja
- Dobra organizacja pracy
- Umiejętność współpracy z ludźmi
- Mile widziane doświadczenie w pracy na infolinii
- Sumienność
- Komunikatywność

Oferujemy:

- stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

- podstawę i atrakcyjny system premiowy

- dwutygodniowe, płatne szkolenie 

- elastyczny grafik godzinowy 

- zatrudnienie na umowę o pracę lub umowę zlecenie

- miłą atmosferę pracy w przyjaznym zespole

- pracę w dobrej lokalizacji w Gdańsku 

 

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie CV na adres: APLIKUJ z podaniem nr ref. CALL/CENT/GDA.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Jobhouse Sp. z o.o.  z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31,Gdańsk moich danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadanie i przetwarzanie danych osobowych oraz ich udostępnianie klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.) aż do momentu wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawach do poprawiania, dostępu i ochrony tych danych. Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest Jobhouse Sp.z  o.o. z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31, Gdańsk (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 7097), gdzie zbierane są i zabezpieczane dane.".