Terapeuta do pracy z rodziną i dziećmi o specjalnych potrzebach

Vital Plus

Warszawa

2016-08-09

Firma Vital Plus poszukuje psychologów, pedagogów specjalnych do świadczenia  specjalistycznych usług opiekuńczych dla rodzin z dziećmi o specjalnych potrzebach wynikających z zaburzeń rozwojowych.

Poszukujemy  osób które ukończyły pokrewne kierunki społeczne, m.in.. pedagogika opiekuńczo – wychowawcza, psychopedagogika, pedagogika zachowania. Dodatkowo wymagane są ukończone studia podyplomowe lub różne kursy, szkolenia w wymiarze minimum 200 godzin w zakresie terapii, rehabilitacji lub pracy z dzieckiem z zaburzeniami rozwojowymi. Co najmniej dwuletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć dla dzieci z zaburzeniami rozwojowymi, takimi jak: Asperger, autyzm, ADHD, niepełnosprawność intelektualna, zaburzenia zachowania.

Zakres pracy:

- prowadzenie indywidualnych zajęć wspierających dla dzieci z zaburzeniami w wieku od 2 do 18 lat. Praca w indywidualnym kontakcie z dzieckiem, jego rodzeństwem i rodzicami. Wspieranie rodziny m.in. w zakresie rozwoju i wychowania dziecka. Zajęcia prowadzone w formie treningów umiejętności społecznych, trening zastępowania agresji, komunikowania się, ekspresji emocji, pracy nad wzrostem poczucia własnej wartości, itp. Zakres dla jednej rodziny ok. 2 godz. tygodniowo.

- przygotowywanie dokumentacji dot. pracy z dzieckiem i rodziną; zebrania pracowników raz w miesiącu

 

Praca na terenie dzielnicy Warszawa Śródmieście - w miejscu zamieszkania dziecka, lub w innej placówce społecznej na terenie dzielnicy. Możliwość zdobycia dużego doświadczenia w bezpośredniej pracy z klientem. Planowane wynagrodzenie min. 25,00 zł brutto, umowa zlecenie. Możliwość pracy dodatkowej oraz doboru dni i godzin. W większości praca w godzinach popołudniowych.

Więcej informacji pod numerem 502-165-635.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv na adres: APLIKUJ

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 66900 ofert pracy. Sprawdź!