agent ds.odszkodowań

DRB

Elbląg

2016-08-09

W związku z rozwojem firmy zatrudnimy pracowników na stanowisko: Agent ds. odszkodowań

Oferujemy:
- wysokie wynagrodzenie
- umowa zlecenie - nie wymagamy działalności gospodarczej
-miła i przyjazna atmosferę
-nagrody za dobra pracę
-sam decydujesz ile pracujesz
-możliwości awansu
-budowa własnego zespołu

Zakres obowiązków:
- poszukiwanie osób poszkodowanych w wypadkach (wszystkie zdarzenia np: wypadki komunikacyjne, wypadki w rolnictwie, wypadki w pracy, błędy medyczne)
- informowanie klientów o możliwości uzyskania odszkodowania
- podpisanie umowy z klientem wraz z kompletowaniem dokumentacji
-dbanie o dobry wizerunek Firmy

Wymagania:
- minimum wykształcenie średnie
- niekaralność
- doświadczenie w sprzedaży i docieraniu do klientów - (mile widziane,nie konieczne)
- łatwość nawiązywania kontaktów
- bardzo dobra organizacja czasu pracy
- wysoka motywacja do realizacji swoich celów
- zaangażowanie i nastawienie na sukces

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV APLIKUJ

oraz dopisanie klauzuli :“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76952 ofert pracy. Sprawdź!