Tester Oprogramowania

GoWork.pl

Norymberga

2016-08-26

GoWork Professionals w imieniu swojego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy z sektora IT, PILNIE poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy ( Norymberga )

Obowiązki:

  • przygotowywanie scenariuszy testów
  • rozwój programów testowych oraz realizacja procesów testowych
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej
  • udział w projektach realizowanych dla klientów zewnętrznych

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku Testera
  • mile widziane doświadczenie w zakresie takich technologii, jak: MOST, CAN, CANoe, CAPL, Tessy, LabVIEW lub C++
  • dobra znajomość w mowie i piśmie dwóch języków obcych: angielskiego i niemieckiego – (min. znajomość na poziomie B1)

Oferujemy:

  •  atrakcyjne wynagrodzenie
  •  umowę o pracę bądź B2B
  •  stabilną, długofalową współpracę
  •  profesjonalne szkolenia

Aby dokumenty mogły wziąć udział w selekcji prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na pozostawienie moich danych osobowych w bazie danych GoWork.pl oraz na przetwarzanie ich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 O ochronie danych osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie do wglądu, poprawiania i usunięcia moich danych osobowych, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.

Wszystkim kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję. Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi osobami. Pozostałym osobom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.