Pakowacz owoców/ warzyw

Flame Employment Polska Sp. z o.o.

Venlo

2016-08-09

Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje jako agencja pracy od 2005 roku. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376. Dla naszych klientów zrekrutowaliśmy ponad 10 000 pracowników różnego szczebla w wielu branżach.

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Holandia/ Venlo
Nr referencyjny: 2016/H/P

Obowiązki:

- praca od 8 do 12 godzin dziennie w magazynie spożywczym

- pakowanie

- etykietowanie

- skanowanie

- zbiór owoców/ warzyw

Wymagania:

- mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

- dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz

- sprawność fizyczna

Oferujemy:

- atrakcyjna stawka godzinowa

- cotygodniowe wypłaty wynagrodzenia

- pomoc polskojęzycznego koordynatora w miejscu pracy

- stabilne zatrudnienie  na minimum 6 tygodni

- ubezpieczenie i gwarantowane składki

- zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę

- transport do Holandii- we własnym zakresie

- nie pobieramy opłat

"Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)."