Dorywcza / Pomiary ruchu drogowego

European Work First

Oława

2016-08-09

European Work First jest prężnie działającą agencją pracy tymczasowej, wpisaną do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 5492 dla naszego klienta, poszukuje osób do przeprowadzenia pomiarów ruchu drogowego na przejazdach kolejowych w powiecie brzeskim.

Miejsce pracy: powiat brzeski

Obowiązki:

  • Liczenie pojazdów.
  • Sporządzenie dokumentacji pomiarowej zgodnie z przekazaną procedurą.

Wymagania:

  • Dyspozycyjność w terminie w dniach 06-07.09.2016.
  • Dokładność, skrupulatność.
  • Predyspozycje do pracy z dokumentami (pomiary trwają po 12 godzin i wymagają skupienia przez cały czas).
  • Samochód we wskazanych dniach (w celu dojazdu do miejsca pomiaru.

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia nowego ciekawego doświadczenia.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Jasne warunki współpracy.
  • Zwrot kosztów za dojazd do miejsca pomiarów i z powrotem.

Osoby zainteresowane zachęcamy do wysłania CV lub Imienia i Nazwiska, miejsca zamieszkania i numeru telefonu na adres e-mail lub telefonicznie pod numer 506 213 119.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76952 ofert pracy. Sprawdź!