Sprzątanie biur

European Work First

Swadzim

2016-08-09

European Work First jest prężnie działającą agencją pracy tymczasowej, wpisaną do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 5492 dla naszego klienta, poszukuje osoby na stanowisko pracownika porządkowego.

Miejsce pracy: Swadzim

Obowiązki:

  • utrzymanie czystości na podległym terenie,
  • sprzątanie biurek, mebli z nagromadzonego kurzu,
  • dbanie o porządek w pomieszczenia socjalnych,
  • opróżnianie koszy,
  • inne prace zlecone.

Wymagania:

  • Skrupulatność, dokładność i motywacja do pracy,
  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku,

Oferujemy:

  • Jasne warunki zatrudnienia,
  • Umowę zlecenia,
  • Zatrudnienie w stałych godzinach (7-15 lub 16-21) od poniedziałku do piątku,

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 77054 ofert pracy. Sprawdź!