Kontrola jakości/ wsparcie produkcji - okolice Polkowic

CRS Polska Sp. z o.o.

Polkowice

2016-08-08

POSTAW SWÓJ PIERWSZY KROK W KARIERĘ WŁAŚNIE TERAZ!

STANOWISKO PRACY: KONTROLER JAKOŚCI/ OPERATOR PRODUKCJI

MIEJSCE PRACY: POLKOWICE

OPIS STANOWISKA :

- Kontrola jakości części samochodowych

- Terminowa realizacja zadań;

NASZE OCZEKIWANIA WOBEC CIEBIE:

- Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym;

- Zdolności manualne;

- Dyspozycyjność;

OFERUJEMY:

- Stawkę godzinową i odpowiednie warunki pracy;

- Szkolenia stanowiskowe, możliwość awansu;

 - Pracę w systemie zmianowym;

- 3 zmiany (praca od poniedziałku do piątku),

Oferta kierowana jest do osób pełnoletnich, mile widziane osoby uczące się (nie jest to warunkiem koniecznym) lub osoby starsze.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na adres APLIKUJ (temat wiadomości „POLKOWICE”) lub kontakt telefoniczny w dni robocze z numerem telefonu: 725 257 398

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76133 ofert pracy. Sprawdź!