Grafik komputerowy

Polon-Alfa Sp. z o.o. Sp. k

Bydgoszcz

2016-08-08

POLON – ALFA

spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa

od ponad 50 lat wiodący polski producent systemów wykrywania i sygnalizacji pożaru oraz urządzeń dozymetrycznych, znany zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym

z siedzibą w Bydgoszczy ul. Glinki 155,

 poszukuje osoby na stanowisko:

NPO – 09-08/2016

Wymagania:

- minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku,

- biegła znajomość programów: Photoshop, InDesign, CorelDraw,

- umiejętność przygotowania projektów do druku,

- samodzielność w działaniu i organizowaniu pracy,

Główne zadania na stanowisku:

- projektowanie materiałów promocyjnych i reklamowych,

- dbanie o wizerunek graficzny firmy,

- tworzenie grafik na www, prezentacji Ppt/ Prezi,

- fotografowanie produktów firmy do materiałów reklamowych,

- współpraca z działem konstruktorskim przy projektowaniu nowych produktów,

Oferujemy:

- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- dużą swobodę w realizacji projektów,

- możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań w ramach procedur firmy,

- realny wpływ na wizerunek firmy

- podstawową opiekę medyczną,

- wynagrodzenie adekwatne do zakresu obowiązków, posiadanych umiejętności oraz doświadczenia (możliwość otrzymywania dodatkowych premii).

Prosimy o wysłanie CV wraz z portfolio (zgłoszenia bez portfolio nie będą rozpatrywane).

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz.U. z 2002r., nr 101, poz. 926 ze zm.”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 77378 ofert pracy. Sprawdź!