SENIOR BRAND MANAGER – soczewki okularowe

SEIKO OPTICAL POLSKA

Piaseczno

2016-08-08

SEIKO,  japoński koncern o globalnym zasięgu, jest jednym z wiodących dostawców innowacyjnych produktów i usług, działającym w obszarze zaawansowanych technologii, m.in. w dziedzinie optyki i produkcji  soczewek okularowych.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Senior  Brand Manager – soczewki okularowe

Miejsce pracy: Piaseczno

Zakres obowiązków:

  • tworzenie strategii promocyjnej marki - odpowiedzialność za reklamę, promocje sprzedaży, trade marketing, digital marketing i działania z zakresu public relations,

  • monitorowanie skuteczności działań reklamowych i promocyjnych, analizowanie wyników badań marketingowych,

  • opracowywanie materiałów reklamowych i informacyjnych oraz nadzór nad ich realizacją we współpracy z centralą firmy, agencjami reklamowymi i podwykonawcami,

  • koordynowanie procesu wdrażania nowych produktów,

  • organizowanie targów i szkoleń.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za samodzielne tworzenie
i nadzorowanie strategii marki SEIKO w zakresie marketingu, ustalanie i realizację celów marketingowych, tworzenie i wdrażanie planów marketingowych dla zapewnienia określonego poziomu sprzedaży oraz udziału marki SEIKO w rynku.

Wymagania:

  • niezbędne kilkuletnie doświadczenie w pracy w dziale marketingu międzynarodowej firmy lub jako Account Manager w agencji reklamowej,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • doskonałe posługiwanie się językiem polskim (korekty tłumaczeń),

  • praktyczna znajomość nowoczesnych narzędzi marketingowych,

  • wysoka kreatywność, inicjatywa w działaniu, zdolności komunikacyjne,

  • wykształcenie wyższe,

  • znajomość branży optycznej będzie dodatkowym atutem.

Poszukujemy osoby z doświadczeniem w marketingu, z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego oraz polskiego, kreatywnej i dobrze zorganizowanej.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,

  • szansę rozwoju zawodowego w renomowanej, międzynarodowej firmie,

  • pracę w profesjonalnym i miłym zespole,

  • pakiet socjalny (kartę Multisport / pakiety medyczne Luxmed).

Praca w miłej atmosferze, atrakcyjne  warunki oraz stabilność zatrudnienia sprawiają, że nasza firma jest jednym z najbardziej pożądanych pracodawców na rynku. Jeśli chcesz do nas dołączyć prześlij nam swoje CV na adres APLIKUJ.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76428 ofert pracy. Sprawdź!