Projektant / Konstruktor

ANTIDOTUM Agencja Zatrudnienia

Poznań

2016-09-02

Dla naszego Klienta poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Sady k/Poznania

Nr ref.: inz/sad/2016

Zadania:
- projektowanie i konstruowanie kabin lakierniczych, urządzeń wentylacyjnych oraz konstrukcji blachowych,
- tworzenie dokumentacji technicznej pod produkcję,
- zarządzanie zmianami, oraz nadzór nad dokumentacją,
- współudział przy budowie kabin lakierniczych,
- kontrolowanie postępu prowadzonych prac.

Wymagania:

- wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe – mile widziane mechanika i budowa maszyn, wentylacja,

- znajomość zagadnień związanych z projektowaniem i konstruowaniem,

- biegła znajomość rysunku technicznego,

- znajomość oprogramowania Inventor, AutoCAD, MS Office,

- gotowość do wyjazdów służbowych w kraju i za granicą,

- minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

- umiejętność pracy w zespole,

- kreatywność i skuteczność w działaniu oraz szybkość przyswajania nowej wiedzy,

- dodatkowym atutem będzie znajomość wykonywania obliczeń statystycznych i wytrzymałościowych

Oferujemy:

- zatrudnienia na umowę o pracę bezpośrednio u Pracodawcy,

- możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

- uczestnictwo w innowacyjnych projektach.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: APLIKUJ (w tytule maila prosimy podać numer referencyjny inz/sad/2016) bądź zapraszamy do naszego biura w Poznaniu przy ul. Dąbrowskiego 17, parter.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez ANTIDOTUM Agencję Zatrudnienia ujawnioną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 11435 w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych w powyższych celach innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z ANTIDOTUM Agencją Zatrudnienia oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.”

ANTIDOTUM Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11435.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75970 ofert pracy. Sprawdź!