Praktykant - Dział Rekrutacji

Sklepy KOMFORT S.A.

Łódź

2016-11-03

Sklepy KOMFORT S.A. jest firmą zarządzającą siecią ponad 100 sklepów z produktami wyposażenia wnętrz. Pierwszy sklep Komfort powstał w 1992 roku. Lata doświadczeń pozwoliły firmie na wyspecjalizowanie się w handlu materiałami na podłogi. Firma zatrudnia około 1000 pracowników.

Obecnie poszukujemy studentów chcących zdobywać doświadczenie jako:

PRAKTYKANT w Dziale Rekrutacji

Zakres obowiązków:

• analiza i selekcja dokumentów aplikacyjnych,

• administrowanie bazą danych kandydatów,

• redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych,

• organizowanie i uczestnictwo w rozmowach kwalifikacyjnych,

• wsparcie w organizowaniu szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych.

Wymagania:

• status studenta lub absolwenta,

• zainteresowanie obszarem HR,

• znajomość pakietu MS OFFICE,

• entuzjazm i zaangażowanie w wykonywane obowiązki,

• odpowiedzialność i sumienność,

• komunikatywność i wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

• uczestnictwo w ciekawych projektach rekrutacyjnych i szkoleniowych,

• zdobycie wiedzy i doświadczenia umożliwiającego rozwój kariery w obszarze HR,

• zapoznanie się podczas bezpłatnych praktyk z zasadami funkcjonowania Działu Personalnego,

• możliwość ustalenia elastycznego harmonogramu praktyk.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres:

APLIKUJ lub wklejając w okno przeglądarki poniższy link:

z zaznaczeniem w temacie wiadomości "Praktyki HR".

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015 r., poz. 2135).”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99349 ofert pracy. Sprawdź!