Specjalista ds. sprzedaży usług prawnych

Kancelaria Prawna eMediator Legal Putek i Wspólnicy Spółka Komandytowa

Gliwice

2016-08-08

Kancelaria Prawna eMediator Legal z siedzibą w Gliwicach świadczy kompleksowe porady prawne oraz usługi z zakresu m.in. prawa cywilnego, gospodarczego, bankowego i finansowego, a także prawa administracyjnego. Zasięgiem działalności obejmujemy całą Polskę. Współpracujemy z kancelariami zagranicznymi, między innymi: Niemiec, Francji czy Wielkiej Brytanii.

Poszukujemy osoby, która przede wszystkim lubi rozmawiać z ludźmi, ma pozytywne podejście do świata, potrafi budować oraz utrzymywać dobre relacje z klientami. Cenionym przez nas atutem jest chęć nauki oraz zdobywania doświadczenia, a także dociekliwość, która jest nieodłącznym elementem pracy specjalisty ds. sprzedaży usług prawnych. Praca polegać będzie przede wszystkim na kontakcie z wyłącznie zainteresowanymi klientami, co znacznie wpływa na swobodę pracy oraz rozwój umiejętności interpersonalnych.

Opis stanowiska:

- sprzedaż usług firmy przez telefon
- rozmowa z wcześniej pozyskanymi klientami
- praca na pełen etat

Oczekujemy:

- zaangażowania i motywacji
- wysokiej kultury osobistej
- łatwości w nawiązywaniu kontaktu z klientem
- dbania o wysoką jakość obsługi klienta oraz wizerunek firmy
- entuzjazmu w działaniu
- terminowości
- wykształcenia minimum średniego
- doświadczenia w sprzedaży usług

Zapewniamy:

- wynagrodzenie zawsze płacone na czas
- możliwość awansu w strukturach Firmy
- dodatkowe szkolenia podnoszące kwalifikacje
- możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów (Karta fit profit)

 

Jeśli spełniasz nasze wymagania, to chętnie się z Tobą spotkamy i porozmawiamy o warunkach współpracy. W tytule maila należy wpisać stanowisko, a w treści maila klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”