Pomoc kuchenna – Niemcy, Fulda

Perfect Job

Fulda

2016-09-05

Perfect Job jest licencjonowaną agencją pracy i doradztwa personalnego wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 13401. W chwili obecnej, dla jednego ze swoich klientów z Niemiec, właściciela zajazdu położonego w okolicach Fuldy, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

POMOC KUCHENNA

Miejsce pracy: Niemcy, okolice Fuldy

Obowiązki:

- pomoc w przygotowywaniu posiłków (głównie zimna płyta, sałatki)

- zmywanie naczyń

- utrzymywanie czystości na kuchni

- przestrzeganie przepisów BHP

Wymagania:

- doświadczenie w pracy na powyższym stanowisku

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego

- aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna

- wysoka kultura osobista

- samodzielność i dobra organizacja pracy

Oferujemy:

- wynagrodzenie: 6,70 Euro/godz. netto

- praca od zaraz do końca października 2016 roku z możliwością przedłużenia współpracy

- czas pracy: około 160 godzin miesięcznie

- bezpłatne zakwaterowanie wraz z wyżywieniem

- stały zdalny kontakt z polskim koordynatorem

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV (mile widziane w języku niemieckim) na adres :

w tytule wpisując: Pomoc kuchenna – Niemcy, Fulda

W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zm.)”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76139 ofert pracy. Sprawdź!