Przedstawiciel handlowy

Przybylski Mobile Sp. z o.o.

Kraków

2016-08-08

Firma Przybylski Mobile Sp z o.o. działąjąca w branży budowlanej poszukuje kandydatów na stanowisko Przedstawiciel handlowy.

Miejsce pracy: Kraków ,Katowice,Sosnowiec

Obowiązki:

 - obsługa klientów
-  pozyskiwanie nowych klientów
- raportowanie
- przygotowanie dokumentacji inwestycyjnej
- realizacja planów sprzedaży

Wymagania:

- doświadczenie  na stanowisku przedstawiciel handlowy

- wykształcenie minimum średnie ( handlowe , techniczne )
- prawo jazdy kat. B
- znajomość branży budowlanej
- zaangażowanie oraz dobra organizacja czasu pracy

Oferujemy:

- samochód
- telefon komórkowy
- atrakcyjne wynagrodzenie

- umowa o pracę

Aplikacje proszę składać na adres APLIKUJ z dopiskiem w temacie maila:

praca/Małopolska/ instalacje

praca/Śląsk/instalacje

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76133 ofert pracy. Sprawdź!