Pracownik drukarni

Serwis Personalny Sp. z o.o.

Kórnik

2016-09-02

Serwis Personalny sp. z o.o. (KRAZ 1428) dla swojego klienta z branży drukarskiej poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: okolice Kórnika - bezpłatny dojazd

Obowiązki:

  • Obsługa składarko-sklejarki lub sztancy płaskiej
  • Przygotowanie urządzeń i narzędzi do pracy,
  • Kontrola jakości wytwarzanych produktów,
  • Inne prace zlecone

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze składarko-sklejarki lub w obsłudze sztancy płaskiej
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym,
  • Chęci do pracy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (od 2650 do 3000 brutto)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76570 ofert pracy. Sprawdź!