Kierownik Produkcji

FORTMAN-GROUP

Szczecin

2016-08-08

Agencja pracy Fortman-Group Sp. z o. o. świadcząca usługi z zakresu rekrutacji i selekcji poszukuje kandydatów na stanowisko Kierownika Produkcji.

Do podjęcia w/w prac niezbędne jest doświadczenie w zawodzie i zaangażowanie. Oferujemy stabilne, dające możliwość rozwoju zawodowego zatrudnienie w oparciu o jasne warunki umowy oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska:

  • nadzór nad grupą pracowników (pracownicy produkcji, operatorzy maszyn, kierowcy),

  • planowanie, organizowanie, monitorowanie i rozliczanie zadań podległego personelu,

  • ustalanie priorytetów realizacji zadań,

  • planowanie w zakresie siły roboczej,

  • raportowanie do zarządu,

  • przestrzeganie polityki jakości wg systemu HACCP,

  • kontrolowanie i optymalizacja kosztów,

  • rozwiązywanie bieżących problemów technicznych, jakościowych, organizacyjnych wynikających w toku produkcji,

  • inicjowanie i wdrażanie działań usprawniających proces pracy,

  • planowanie i rozliczanie czasu pracy pracowników produkcyjnych.

Wymagania:

  • doświadczenie na ww. stanowisku,

  • doświadczenie w branży FMCG (preferowane),

  • umiejętności zarządzania pracownikami produkcji,

  • chęci uczenia się i przyswajania nowej wiedzy,

  • umiejętności wyznaczania i rozliczania zadań pracownikom,

  • konsekwencji w realizacji postawionych zadań,

  • stanowczości, asertywności oraz nastawiania na współpracę z innymi,

  • umiejętność sprawnej obsługi komputera,

  • komunikatywność.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • zmianowy system pracy,

  • stałe wynagrodzenie plus system premiowy,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • samodzielne stanowisko i odpowiedzialność,

  • wsparcie przy wdrożeniu,

  • wsparcie przy relokacji,

  • stabilne zatrudnienie.

CV wraz z Listem motywacyjnym w języku polskim, prosimy o przesyłanie na adres: APLIKUJ

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76952 ofert pracy. Sprawdź!