Sprzedawca części samochodowych. Atrakcyjne wynagrodzenie. Nie wymagamy doświadczenia. Szkolimy!

F.H.U "MAREKS" ANETA JANECKA, MAREK JANECKI S.J.

Modlnica

2016-09-22

Hurtownia motoryzacyjna MAREKS funkcjonuje nieprzerwanie od 1999r. Nasza domena to sprzedaż hurtowa i detaliczna części zamiennych do samochodów osobowych. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko sprzedawca. Jeśli nie boisz się wyzwań, interesujesz się sprzedażą, jesteś młodą, ambitną, pracowitą osobą, a motoryzacja to Twoja pasja, podejmij wyzwanie i wyślij nam swoje CV. To nic, jeśli nie masz doświadczenia na podobnym stanowisku. Spośród kandydatów wybierzemy osobę, która przejdzie pełne szkolenie na specjalistę ds. sprzedaży.

Oferujemy:

- pełne przeszkolenie niezbędne do pełnienia powierzonego stanowiska, doświadczenie nie jest wymagane,

- stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- możliwość rozwoju zawodowego,

- szkolenia produktowe,

- pracę w systemie zmianowym,

- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Od Kandydatów oczekujemy:

- wykształcenia min. średniego,

- znajomości budowy i zasady działania samochodu,

- komunikatywności i zdolności interpersonalnych,

- wysokiej kultury osobistej,

- doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem.

Zakres obowiązków:

- dobór i sprzedaż części zamiennych do samochodów osobowych w oparciu o dostępne katalogi,

- bezpośrednia obsługa klientów,

- aktywny kontakt telefoniczny i mailowy z klientem,

- dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Osoby zainteresowane podjęciem z nami współpracy proszone są o przesłanie CV na adres mailowy z dopiskiem „Rekrutacja – Sprzedawca”. Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99260 ofert pracy. Sprawdź!