Regionalny Przedstawiciel Handlowy wielkopolskie / dolnośląskie

People Solutions Europe Sp. z o.o.

Łódź

2016-08-07

PEOPLE SOLUTIONS EUROPE Sp. z o.o. (nr agencji 13793)

to prężnie działająca firma doradztwa personalnego, specjalizująca się w rekrutacji na stanowiska średniego i wyższego szczebla, działająca na terenie Polski oraz Unii Europejskiej.

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

branża opakowań

Zakres obowiązków:

- realizacja ustalonych planów sprzedażowych na wyznaczonym terenie

- pozyskiwanie nowych klientów B2B

- poszerzanie palety produktów zamawianych przez istniejących odbiorców,

- odbywanie spotkań biznesowych z klientami,

- prezentacja i dobór najlepszych rozwiązań produktowych,

- negocjacje warunków umów handlowych i ich efektywna finalizacja,

- monitorowanie konkurencji rynkowej,

- systematyczne raportowanie wyników podejmowanych działań.

Oczekiwania:

- kilkuletnie, udokumentowane doświadczenie w sprzedaży B2B
(najlepiej w branży FMCG),

- wyższe wykształcenie,

- obsługa pakietu MS Office,

- czynne prawo jazdy kat. B,

- umiejętność słuchania i wyłapywania potrzeb rynku odbiorców,

- dynamizm w działaniu i traktowanie sprzedaży jako jednego ze sposobów samorealizacji

- duża inicjatywa własna,

- dobra organizacja czasu pracy,

- otwartość na poznawanie nowych produktów i nowych branży,

- realna gotowość do pracy w terenie.

Wymagania dodatkowe:

znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym

Co oferujemy naszym Handlowcom:

- satysfakcjonującą pracę w stabilnej firmie,

- narzędzia niezbędne do pracy (samochód służbowy, notebook, telefon),

- pakiet dodatkowych szkoleń,

- prywatną opiekę medyczną,

- ubezpieczenie,

- wewnątrzzakładowy fundusz socjalny oraz

dobrą atmosferę sprzyjającą rozwojowi zawodowemu.

Osoby spełniające powyższe kryteria, realnie zainteresowane rozwojem zawodowym jako Przedstawiciel Handlowy w regionie województw wielkopolskiego i dolnośląskiego

proszone są o przesłanie aktualnego CV w formacie DOCX, RTF, PDF, ODT lub DOC na adres: APLIKUJ z podaniem w temacie maila nazwy stanowiska i województw.

Aplikacje bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych kandydata NIE BĘDĄ ROZPATRYWANE.