Kierownik robót budowalnych

Kowalski Consulting Sp. z o.o.

Ostrołęka

2016-08-24

Grupa Kowalski na potrzeby projektu energetycznego  realizowanego na terenie Polski przez fińskie konsorcjum poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Obowiązki:

    Udział w przygotowanie dokumentacji formalnej niezbędnej do rozpoczęcia realizacji części budowalnej projektu

    Udział w przekazaniu dokumentacji pozwoleń budowlanych Klientowi

    Analiza dokumentacji projektowej oraz kontraktów na prace instalacyjne przed zatwierdzeniem końcowym podwykonawców

    Prowadzenie i nadzór nad robotami budowalnymi

    Sprawdzania jakości, terminowości, kosztów, realizacji kontraktów montażowych prowadzonych przez podwykonawców

    Monitorowanie  harmonogramu projektu realizacji prac

    Prowadzenie negocjacji z podwykonawcami

    Miesięczne rozliczanie kosztów wykonanych prac, oraz rozliczenia z podwykonawcami

    Koordynacja prac między podwykonawcami i przedstawicielami wykonawcy

    Koordynacja projektu z działem elektrycznym i mechanicznym

    Ciągły kontakt / koordynacja z inspektorami Klienta / nadzorującymi w razie potrzeby wszelkie niezbędne umowy i porozumienia

    Przygotowanie tygodniowych raportów dla kierownika budowy (na miejscu) i kierownika projektu (Finlandia)

    Transfer pełnej dokumentacji do Klienta. Przygotowanie końcowej dokumentacji i odbiorów

    Sprawdzenie odpowiednich zezwoleń dotyczących prac budowalnych

    Analiza ryzyka

    Współpraca z Klientem: regularne spotkania, uczestnictwo w spotkaniach zarządu projektu z Inwestorem

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe kierunkowe,

- Uprawnienia budowlane do kierowania  i nadzoru nad robotami budowlanymi ,

- Doświadczenie 5+ lat  w realizowaniu międzynarodowych projektów,

- Znajomość procedur branżowych, certyfikacyjnych, aplikowania o uzyskanie i zmiany zakresu pozwoleń budowlanych,

- Znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

- Pracę w międzynarodowym środowisku,

- Rozpoczęcie projektu:  Marzec 2017,

- Czas trwania projektu:  ok. 15 m-ce,
- Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia od 4000  € do  7000 € brutto,
- Miejsce pracy: Ostrołęka.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie aktualnego CV w języku angielskim na adres mailowy :        APLIKUJ .

Do aplikacji proszę załączyć klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych :

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych - Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.)".

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76571 ofert pracy. Sprawdź!