Inspektor ds. BHP i ochrony środowiska

Kowalski Consulting Sp. z o.o.

Ostrołęka

2016-08-24

Grupa Kowalski na potrzeby projektu energetycznego  realizowanego na terenie Polski przez fińskie konsorcjum poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Ostrołęka

Obowiązki:

- Analiza i ocena ryzyka HSE w realizowanym projekcie,

- Implementacja przyjętych rozwiązań HSE oraz stworzenie systemu procedur oraz instrukcji,

- Monitorowanie i ocena zastosowanych rozwiązań HSE,

- Inspekcje terenowe, oraz wydawanie zaleceń korekcyjnych w stosunku do osób i podmiotów zaangażowanych w realizację projektu,

- Uczestnictwo w koordynacji prac między podwykonawcami i przedstawicielami wykonawcy, w celu przewidywania ryzyka HSE,

- Przeprowadzanie szkoleń na terenie budowy (on spot), budowanie kultury HSE,

- Przewidywanie trudności z zakresu BHP i proponowanie optymalnych rozwiązań,

- Monitorowanie procesu budowy w celu sprawdzenia i zapewnienia przestrzegania zasad HSE,

- Kontrola narzędzi, pomostów, barierek, rusztowań, zasad ergonomii, transportu konstrukcji i materiałów,  prac gorących, oraz systemu kontroli  dostępu do budowy, itd. w zgodności z przepisami  BHP i ochrony środowiska.

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe kierunkowe,

- Audytor wew. OHSAS 18001

- Doświadczenie 5+ lat  na stanowisku nadzoru  HSE,

- Znajomość przepisów i procedur, norm branżowych BHP oraz certyfikacyjnych,
- Znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

- Pracę w międzynarodowym środowisku,

- Rozpoczęcie projektu:  Marzec 2017,

- Czas trwania projektu:  ok. 15 m-ce,
- Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia od 4000  € do  7000 € brutto,
- Miejsce pracy: Ostrołęka.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie aktualnego CV w języku angielskim na adres mailowy :        APLIKUJ .

Do aplikacji proszę załączyć klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych :

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych - Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.)".

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76565 ofert pracy. Sprawdź!