Operator maszyn dziewiarskich

BOWI-STYL Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

Łódź

2016-08-07

Miejsce pracy: Łódź
Nr referencyjny: Produkcja08

Czołowy polski producent w branży dziewiarskiej, specjalizujący się w dzianinach materacowych i dystansowych poszukuje do pracy operatorów maszyn do kilku działów w firmie.

Opis stanowiska:

  • Obsługa okrągłych maszyn dziewiarskich lub płaskich maszyn dziewiarskich lub maszyn wykańczalniczych lub praca w kontroli jakości
  • Usuwanie drobnych usterek w wyżej wymienionych maszynach

Wymagania:

  • Umiejętność obsługi maszyn dziewiarskich mile widziana
  • Znajomość podstawowych rodzajów i grubości przędz używanych w produkcji wyrobów dziewiarskich będzie dodatkowym atutem
  • Osoby bez doświadczenia w dziewiarstwie są również mile widziane

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość znalezienia zakwaterowania dla zorganizowanych ekip

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75480 ofert pracy. Sprawdź!