Praca przy naprawie palet

T&S Group

Tilburg

2016-09-12

Obowiązki:

praca przy naprawie i renowacji uszkodzonych palet,

obsługa urządzeń takich jak piła mechaniczna, pistolet na gwoździe, narzędzi ręcznych

Wymagania:

doświadczenie na podobnym stanowisku

komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,

umiejętność obsługi narzędzi ręcznych (piły, dłuta, wiertła, młotka itp.) jak i urządzeń mechanicznych tj.piła mechaniczna, pistolet na gwoździe itp.

prawo jazdy kat. B mile widziane,

gotowość do wykonywania ciężkiej pracy fizycznej

Oferujemy:

perspektywą podjęcia długoterminowej współpracy

stabilne godziny pracy

dobre wynagrodzenie

możliwość korzystania z zaproponowanego przez Agencję Pracy w Holandii zakwaterowania, ubezpieczenia oraz transportu lokalnego lub organizowania tych świadczeń prywatnie

opiekę polskich rezydentów

W procesie rekrutacji w pierwszej kolejności wezmą udział aplikacje przesłane za pomocą formularza na stronie www.tnsgroup.pl z załączonym CV oraz spełniające wymagane kryteria.

Prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75829 ofert pracy. Sprawdź!