Magazynier

INTER-TEAM Sp. z o.o.

Gorzów Wielkopolski

2016-08-07

Firma Inter-Team, jeden z czołowych polskich dystrybutorów części motoryzacyjnych, posiadający  40-letnią tradycję i zatrudniający ponad 1200 osób w 64 oddziałach, w związku z bardzo dynamicznym rozwojem poszukuje do oddziału w Gorzowie Wielopolskim kandydatów na stanowisko:

Magazynier
Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski
Nr referencyjny: Gorzów_Mag

Obowiązki:

  • Kompletowanie zleceń,
  • Przyjmowanie towaru na stan magazynu (praca ze skanerem),
  • Przyjmowanie i wydawanie towaru klientom oraz kierowcom
  • Praca zgodnie z przyjętymi standardami firmy
  • Dbałość o porządek w magazynie
  • Podtrzymywanie dobrego wizerunku firmy

Wymagania:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Mile widziana znajomość rynku branży motoryzacyjnej
  • Znajomości obsługi komputera i pakietu MS Office
  • Predyspozycji do pracy w zespole
  • Komunikatywności, dyspozycyjności i uczciwości
  • Prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Szkolenie adaptacyjne oraz kompleksowe przygotowanie na zajmowanym stanowisku
  • Pracę w ambitnym zespole w dynamicznie rozwijającej się renomowanej firmie z wieloletnią tradycją
  • Możliwość doskonalenia umiejętności i rozwoju zawodowego
  • Stabilność zatrudnienia i atrakcyjne warunki pracy
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV i zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji w odpowiedzi na ogłoszenie. W tytule wiadomości prosimy o wpisanie nr referencyjnego Gorzów_mag. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76139 ofert pracy. Sprawdź!