Specjalista ds. rozwoju rynku norweskiego

AP Uniapol Development Sp. z o.o.

Wrocław

2016-08-07

Agencja pracy tymczasowej AP Uniapol Development Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą w charakterze Specjalista ds. sprzedaży usług HR  z j. angielskim.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 2150

Buduj z nami zgrany zespół i już dziś wyślij swoją aplikację – czekamy na Ciebie!

Miejsce pracy: Warszawa
Nr referencyjny: 3278/PL/2016

Obowiązki:

  • Promowanie i sprzedaż usług rekrutacyjnych w zakresie pracy tymczasowej oraz rekrutacji stałych,
  • Analiza potencjału na rynku pracy w Norwegii,
  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami,
  • Tworzenie ofert handlowych oraz opieka nad kontrahentami,
  • Telefoniczny i osobisty kontakt z klientami oraz przeprowadzanie prezentacji.

Wymagania:

  • Bardzo dobrej znajomość języka angielskiego - C1,
  • Min. rocznego doświadczenia w sprzedaży,
  • Znajomości rynku norweskiego,
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych,
  • Czynnego prawa jazdy kat. B,
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • Stałe wynagrodzenie oraz system prowizyjny,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Niezbędne narzędzia do pracy: telefon, komputer.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76526 ofert pracy. Sprawdź!