Monter płyt karton-gips

AP Uniapol Development Sp. z o.o.

Gap- oklice

2016-08-07

Agencja pracy tymczasowej AP Uniapol Development Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą w charakterze Specjalista ds. sprzedaży usług HR  z j. angielskim.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 2150

Buduj z nami zgrany zespół i już dziś wyślij swoją aplikację – czekamy na Ciebie!

Miejsce pracy: Francja
Nr referencyjny: 1636/FR/2016

Obowiązki:

  • Montaż płyt kartonowo-gipsowych,
  • Stawianie ścianek i sufitów,
  • Doublage,
  • Montaż izolacji (dociepleń wewnętrznych),
  • Precyzyjna realizacja łączeń między płytami (taśmy łączące),
  • Praca na wysokości (na rusztowaniach),
  • Stawianie metalowego szkieletu pod konstrukcje ścianek z płyt K-G,
  • Praca na wysokości.

Wymagania:

  • Min. 5 lat doświadczenia na ww. stanowisko
  • Mile widziane jest prawo jazdy i własny samochód,
  • Dobra kondycja fizyczna i wytrzymałość.

Oferujemy:

  • Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przed wyjazdem,
  • Pracę od zaraz,
  • Umowę o pracę z wszystkimi jej profitami,
  • Kontakt z opiekunem w kraju,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość współpracy z nami przy dłuższych projektach.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75977 ofert pracy. Sprawdź!