Samodzielna Księgowa

Flame Employment Polska Sp. z o.o.

Toruń

2016-08-08

Flame Employment Polska dla swojego klienta - międzynarodowego koncernu, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Toruń
Nr referencyjny: 2016/TŃ/SK

Obowiązki:

- Dekretacja i księgowanie dokumentów

- Prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej

- Sporządzanie deklaracji podatkowych oraz innych sprawozdań dla instytucji zewnętrznych

- Współpraca z instytucjami zewnętrznymi

- Udział w przygotowaniu sprawozdania finansowego

- Czynne uczestnictwo w przygotowaniu raportów na potrzeby zarządu oraz instytucji zewnetrznych

Wymagania:

- Minimum 2 letniego doświadczenie na podobnym stanowisku

- Wykształcenie średnie/wyższe o profilu ekonomicznym, finansowym lub rachunkowym

- Znajomość przepisów podatkowych CIT, VAT, PIT, Kodeksu Pracy, ZUS

- Biegła znajomość MS Office, dobra znajomość SAP

- Bardzo dobra organizacja pracy, zaangażowanie i pełna samodzielność

 - Systematyczność, dokładność, dobra organizacja pracy

- Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

- Pracę w międzynarodowym środowisku

- Interesujące wyzwania zawodowe i możliwości rozwoju

- Stałą pracę w stabilnym i prężnie rozwijającym się koncernie

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Osoby zainteresowane zachęcamy do aplikowania na niniejszej stronie.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76643 ofert pracy. Sprawdź!