Ustawiacz Wtryskarek

Flex HR

Ostaszewo

2016-08-04

FlexHR Doradztwo Personalne Agencja Zatrudnienia poszukuje dla swojego Klienta,

międzynarodowej firmy produkcyjnej,

 Kandydatów na stanowisko:

USTAWIACZ WTRYSKAREK

miejsce pracy: Toruń (okolice)

Nr ref: WTR/2015

ZADANIA:

  • Przezbrojenie maszyn i ustawianie parametrów procesu
  • Utrzymywanie zaplanowanych cyklów produkcyjnych dla maszyn
  • Rozwiązywanie problemów technicznych związanych z procesem wtrysku
  • Kontrola jakościowa produkowanych części
  • Uruchamianie i ustawianie procesu, korekta parametrów
  • Utrzymywanie form wtryskarek w sprawności

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy
  • Znajomość budowy i zasad działania form wytryskowych
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy, dokładność

NASZ KLIENT OFERUJE:

  • Wysokie zarobki
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu

Aplikacje z dopiskiem: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę FlexHR  dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z dn.29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych (t.j. Dz.Ust. nr 101 poz.926 z póź. zm.) oraz nazwą stanowiska i numerem referencyjnym w tytule maila proszę przysyłać na adres: APLIKUJ

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76565 ofert pracy. Sprawdź!