Tapicer / Umowa o pracę / Mile widziany obcokrajowiec

KS PERSONAL SERVICE

Oleśnica

2016-08-04

East Service (nr 13171) – jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych.
Obecnie dla naszego partnera, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

TAPICER w Oleśnicy pod Wrocławiem

 Obowiązki: tapicerowanie mebla zgodnie z wytycznymi danego modelu i wariantu

Oferujemy:

- pracę stałą od 6-14 i 14-22,

- praca w dynamicznie rozwijającym się zespole,

- umowę o pracę,

- praca „od zaraz”

Oczekiwania:
- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku,
- umiejętność obsługi pistoletu pneumatycznego (warunek konieczny),

- tapicerowanie mebla zgodnie z wytycznymi danego modelu i wariantu,

- znajomość modeli i wariantów mebli,
- punktualność,
- rzetelność,
- energiczność działania i chęć do pracy.

Mile widziany obcokrajowiec.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Oferta jest nieaktualna
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76284 ofert pracy. Sprawdź!