Specjalista ds. rekrutacji ze znajomością języka niemieckiego

SILVERHAND

Kraków

2016-09-22

  POSZUKUJEMY:
Miejsce pracy: Kraków   |

SILVERHAND (KRAZ 7822) jest firmą godną zaufania z wieloletnim stażem na rynku, mającą zasięg międzynarodowy.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy do naszego biura w Krakowie poszukujemy osoby na stanowisko:

Obowiązki:

  • samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych zgodnych z aktualnymi potrzebami firmy
  • wyszukiwanie i identyfikacja Kandydatów zgodnie z profilem stanowiska
  • pozyskiwanie Kandydatów
  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Kandydatami oraz Pracownikami
  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami
  • opieka nad zatrudnionymi pracownikami (pomoc w załatwieniu i wyjaśnieniu formalności związanych z zatrudnieniem)

Wymagania:

  • biegła znajomość języka niemieckiego (poziom C1/C2)
  • doświadczenie na ww. stanowisku
  • zainteresowanie branżą rekrutacyjną
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • umiejętność planowania i organizowania swojej pracy
  • mile widziana znajomość innych języków obcych

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie - podstawa plus prowizja
  • karta Multisport
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: APLIKUJ

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75346 ofert pracy. Sprawdź!