Monter instalacji sanitarnych w Niemczech

Brasco S.C.

Ludwigsburg

2016-08-03

Agencja Brasco poszukuje dla swojego klienta w Niemczech kandydatów na stanowisko:

Monter instalacji sanitarnych

Miejsce pracy: Niemcy, Ludwigsburg
Nr referencyjny: BR-HR/0716/JB

Obowiązki:

  • instalacja przyłączy wodno-kanalizacyjnych
  • montaż urządzeń sanitarnych
  • praca z rysunkiem technicznym

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie od 13 € brutto/h do 14 €  brutto/h-START
  • praca stała, umowa na warunkach niemieckich na czas nieokreślony;
  • zakwaterowanie dostarczone przez pracodawcę, płatne przez pracownika (150-170 euro/msc.);

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe;
  • wykształcenie kierunkowe- mile widziane;
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego, (mile widziane brygady)
  • prawo jazdy kategorii B - mile widziane;

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie szczegółowego CV na adres: APLIKUJ W tytule maila prosimy wpisać nr referencyjny: BR-HR/0716/JB

Brasco S.C.
ul. Okólna 10, 42-400 Zawiercie
Tel: 32 6700280
Email: APLIKUJ
www.brascorecruitment.pl
Nr. certyfikatu: 6577

Oferta jest nieaktualna