Tokarz CNC - Niemcy (Bayern)

GD Profesja SC

Okolice Monachium

2016-11-24

Opis Firmy

Naszym  klientem jest firma z 25-letnim doświadczeniem w konstrukcji i wykonaniu precyzyjnych systemów dla branży lotniczej, medycznej i motoryzacyjnej.

Zakres Obowiązków

Obsługa, programowanie i ustawianie tokarek CNC przy zachowaniu najwyższej jakości wykonania, dokonywanie pomiaru i bieżącej kontroli jakości.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na tokarkach CNC (Heidenhain, Mazatrol)
    • osoby z dłuższym doświadczeniem (pow. 3 lat) - konieczna znajomość j. angielskiego, lub niemieckiego
    • osoby z krótszym doświadczeniem (do 3 lat) - konieczna znajomość j. niemieckiego,
  • Sprawna i efektywna umiejętność wprowadzania programów i korekt, ustawienia i obsługi.
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi.
  • Utrzymywanie maszyny w należytym stanie, uzupełnianie płynów chłodzących, czyszczenie itp.
  • Bardzo dobra praktyczna znajomość rysunku technicznego

Oferujemy

  • Praca na czas nieokreślony
  • Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i wyników pracy
  • Możliwość podjęcia pracy przez osoby z małym doświadczeniem zawodowym i komunikatywną znajomością j. niemieckiego
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pomoc w załatwieniu formalności