Asystent/Asystentka Zarządu

Dekpol S.A.

Pinczyn

2016-08-03

Dekpol S.A. w związku z rozwojem Firmy poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Asystenta/Asystentki Zarządu

Miejsce pracy: Pinczyn

Opis stanowiska:

  • administracyjne i organizacyjne wsparcie pracy Zarządu  w codziennych obowiązkach (zarządzanie kalendarzem, przygotowanie odpowiednich materiałów i informacji na spotkania, sporządzanie zestawień, analiz, prowadzenie korespondencji),
  • zapewnienie przepływu informacji pomiędzy Członkami Zarządu a innymi jednostkami organizacyjnymi,
  • utrzymywanie kontaktów z partnerami biznesowymi współpracującymi ze Spółką,
  • organizowanie spotkań i podróży służbowych,
  • bieżące wsparcie organizacyjne.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • wykształcenie wyższe (mile widziane wykształcenie prawne),
  • minimum 2 – letnie doświadczenie na podobnym stanowisku pracy w dużej organizacji,
  • sumienność, systematyczność, dokładność i odpowiedzialność,
  • wysoka kultura osobista,
  • terminowość i bardzo dobra organizacja pracy,
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • dyskrecja i takt.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość wdrażania nowych pomysłów w ramach procedur działania firmy,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.

Aplikacje prosimy składać na adres:

Dekpol S.A.
ul. Gajowa 31
83-251 Pinczyn

tel. 058/ 560 10 75

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )"
Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Nadesłanych ofert nie zwracamy.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76565 ofert pracy. Sprawdź!